Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

/Files/images/Изображение 049.jpg/Files/images/Изображ. 010.jpg

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

/Files/images/Изображение 017.jpg/Files/images/P9260284.JPG

ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНА ГРА "ЗІРНИЦЯ"

/Files/images/006.jpg/Files/images/Изображение 008.jpg

Захід для учнів 7-10 класів. Ця традиційна гра щороку проводиться напередодні Дня Перемоги. Гра складається з двох частин: конкурсів "Стройова підготовка", "Юний стрілець", "Бойовий листок", "Перша медична допомога", "Велоестафета", "Польова кухня" та воєнізованої естафети "Десант". Команди демонструють стройові прийоми згідно з навчальною програмою предмету „Фізична культура”, "захист Вітчизни" та Стройового статуту Збройних сил України.

/Files/images/Медико-сан.підгот.jpg/Files/images/Юний стрілець.jpg

КОЛО ДРУЗІВ

В жовтні 2010 року, відзначаючи пам'ятну дату ООН "День організації об'єднаних націй", вчителі англійської мови та географії, разом з учнями 6-7 класів провели свято "Коло друзів"

./Files/images/Изображение 005.jpg

Вивчаючи англійську мову з 2-го класу та географію, школярі познайомились з географічним положенням, державними символами, здобутками, досягненнями, традиціями та культурою англомовних країн.На святі широко були представлені звичаї, історія, дозвілля, мода, інсценівка творів літератури країн Канади, Англії, Шотландії, США. Учні залюбки виконували традиційні танці, співали пісні. Традиційно в підготовці та проведенні позакласних заходів брали активну участь і батьки.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

/Files/images/Изобр. 001.jpg/Files/images/Изображение 028.jpg

А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці. А на наступний день - настають зимові канікули.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

/Files/images/DSC01780.JPG/Files/images/Изображение вв 015.jpg

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

/Files/images/P5260110.JPG/Files/images/P5260114.JPG


<<НАЗАД ДАЛІ>>

Кiлькiсть переглядiв: 49