Людина починається з добра

2013-12-18

/Files/images/PC120028.JPG

Людина починається з добра

Ми живемо в той час, що характеризується безліччю протиріч у світогляді людей, нестабільністю їх життєвих цілей, орієнтирів, принципів, ідеалів. Тому надзвичайно великого значення та актуальності сьогодні набуває моральне виховання. Саме виховання доброти, чуйності, милосердя, поваги та любові один до одного, сприяють усвідомленню дитиною одвічних моральних істин.

Актуальність і важливість цієї теми обумовили вибір роботи Чорноземненської ЗОШ та Якимівської ЗОШ №2 над спільним благодійно-соціальним проектом «Що таке доброта?» Особливість цього проекту в тому, що він не тільки благодійний, а ще й межшкільний!

Все почалось з районного конкурсу « Вчитель року» та уроку « Навіщо людині добре серце?» за твором А. Дімарова, який познайомив класовода 3 класу Чорноземненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Старшову С.К. з учнями 3 –Б класу Якимівської ЗОШ №2 та їх вчителем Іващук О.В. Ця зустріч перетворилась в ідею про співпрацю над спільним соціальним проектом про добро. А далі – планування, організація та безпосередньо робота: веселі гостини, благодійна акція і , як підсумок, подорож до дитячого притулку смт Мирне з концертом та подарунками. І ще цікава участь у конкурсі «Малюнок крейдою на дошці».

В рамках цього проекту третьокласники з задоволенням брали інтерв’ю в Чорноземному та Якимівці. Діти цікавилися у мешканців:

- Що таке добро?

- Чи легко робити добро?

- Чи можемо ми зробити цей світ добрішим?

Відповіді були цікавими та змістовними, малеча відчула себе справжніми кореспондентами!

Яскравими, добрими, привітними були гостини маленького 3 – го класу Чорноземненської ЗОШ в учнів 3- Б класу Якимівської ЗОШ №2. Дітлахам надовго запам’ятаються спільні ігри, пісні, солодощі, екскурсія школою.

А скільки милосердя та співчуття продемонструвала акція « Подарунки для дітей дитячого притулку смт Мирне». Учні, вчителі, батьки двох шкіл принесли до скриньок іграшки, альбоми, шкарпетки, рукавички та інші подарунки дітям, які опинились у важких життєвих умовах./Files/images/Фото1619.jpg

І нарешті, подорож до смт Мирне, яка відбулась напередодні свята Миколая. Діти привезли з собою виставу «Як ми допомогу у друзів шукали», подарунки для дітей, зібрані під час акції. А в завершенні всі учасники проекту взяли участь у конкурсі «Малюнок крейдою на дошці» за темою: «Мрії збуваються!!!». Діти малювали те, чого їм хотілось: сучасні гаджети, ляльки, іграшки, солодощі. Та найбільше всіх вразило прохання до Святого Миколая подарувати маму. На очах наших принишклих вихованців блищали сльози… Діти зрозуміли, як це важливо подарувати тепло своєї душі і серця, привітність, співчуття і милосердя дітям, яким цього дуже не вистачає. Ми від’їжджали з притулку з думками про те, що ми прийшли у цей світ нести любов, доброту і бажання того, щоб це було основою нашого життя. Адже людина починається з добра./Files/images/1.JPG

Під час організації і проведення цього цікавого, і ,насамперед, так необхідного і актуального для сьогодення проекту адміністрація шкіл, вчителі та учні не залишились на самоті. Нам активно допомагали та підтримували голова Чорноземненської ради Щусь С.В., депутати районної ради Громихіна В.М., Чудаков В.В., голова соціальної служби у справах дітей Дементьєва О.А., Шереметьєва А.В., соціальна служба під керівництвом Носаненко С.Г. та інші.

Директори

Чорноземненської ЗОШ Куркуріна Л.Г.

Якимівської ЗОШ № 2 Подольська О.Є.

Кiлькiсть переглядiв: 39